KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 4047248
*
nr 404 7248
Akvareller
2 st, M Säflundfiskande barn + bygata
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 april 2006
kl 16:15:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/3 01:50:29
1
450 kr
31/3 11:35:01
2
350 kr
31/3 11:35:43
2
500 kr
31/3 21:16:39
1
550 kr
3/4 14:08:34
3
Vinnande bud
3/4 15:50:48
2
650 kr
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller bygata gatumotiv motiv med gata vattenfärg
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:22
-
8033 Akvarell
Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Sovande barn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:29
-
8070 Blandteknik
4 st, Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sverige. ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:33
-
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:20
*
Akvareller
nr 404 7248
Akvareller
2 st, M Säflundfiskande barn + bygata
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 3 april 2006 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 29/3 01:50:29 | 1 | 450 kr |
| 31/3 11:35:01 | 2 | 350 kr |
| 31/3 11:35:43 | 2 | 500 kr |
| 31/3 21:16:39 | 1 | 550 kr |
| 3/4 14:08:34 | 3 | Vinnande bud |
| 3/4 15:50:48 | 2 | 650 kr |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller bygata gatumotiv motiv med gata vattenfärg
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:22 -
8033 Akvarell
Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Sovande barn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:29 -
8070 Blandteknik
4 st, Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sverige. ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:33
-
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:20



